Deze Mazda CX5 heeft een APK tm Augustus 2026
U kunt de ideale temperatuur regelen dmv de Climat Control. Deze Mazda CX5 is ook voorzien van een Navigatie, Centrale vergrendeling op afstand, elektrische ramen, L.M velgen Mistlampen voor. Ook een fijne optie is de stoelverwarming.
Aan de veiligheid is ook gedacht met de Cruise Control. .diverse airbags Bij het inparkeren krijgt u hulp van de parkeersensoren aan de voor- en de achterzijde, ook heeft deze CX 5 dode hoek detectie in de spiegels
De CX5 is ook voorzien van een trekhaak waar 1800 KG mee getrokken mag worden.
Kom deze occasion gerust bekijken. Inruil is altijd mogelijk. Gemiddeld Verbruik 6,0 L op 100 KM. Gewicht 1290 KG. Wegenbelasting € 66 ,-= per maand. . Autobedrijf de Rijk is actief sinds 1985 en hebben minstens 50 occasions op voorraad, tevens hebben we een werkplaats voor al uw onderhoud, reparaties en APK.
Er zijn diverse aanvullende afleverpakketten mogelijk, vraag naar de mogelijkheden. Uiteraard is het mogelijk om uw huidige auto bij ons in te ruilen. U bent van harte welkom voor een proefrit.
Prijs € 13.750 ,= is inclusief nieuwe of recente APK en Tenaamstellingskosten. Wij rekenen standaard afleveringskosten van € 495