Deze Peugeot 5008 heeft een APK tm April 2026 . 7 Persoons !!! met slechts 102.000 KM
U kunt de ideale temperatuur regelen dmv de Climat Control. Deze 5008 is ook voorzien van een Navigatie, Centrale vergrendeling op afstand, elektrische ramen, L.M velgen Mistlampen voor en een panoramadak
Aan de veiligheid is ook gedacht met de Cruise Control. .diverse airbags Bij het inparkeren krijgt u hulp van de parkeersensoren aan de achterzijde.
Kom deze occasion gerust bekijken. Inruil is altijd mogelijk. Gemiddeld Verbruik 6,9 L op 100 KM. Gewicht 1465 KG. Wegenbelasting € 84 ,-= per maand. . Autobedrijf de Rijk is actief sinds 1985 en hebben minstens 50 occasions op voorraad, tevens hebben we een werkplaats voor al uw onderhoud, reparaties en APK.
Er zijn diverse aanvullende afleverpakketten mogelijk, vraag naar de mogelijkheden. Uiteraard is het mogelijk om uw huidige auto bij ons in te ruilen. U bent van harte welkom voor een proefrit.
Prijs € 8.295 ,= is inclusief nieuwe of recente APK en Tenaamstellingskosten. Wij rekenen standaard afleveringskosten van € 495